HomeSezon 2019 Liga 4Clasament Liga 4

LIGA 4 BUCURESTI

ECHIPAMVEIPct
CSA STEAUA 16160048
ACS BUCHAREST UNITED 16141143
FOTBAL CLUB RAPID 1923 16132141
CS PROGRESUL BUCURESTI 2005 16111434
AFC ASALT 15101431
AFC COMPREST GIM 1672723
ACS SPORTIVII BUCURESTI 1571722
CS FC DINAMO 1662820
ACS VICTORIA BUCURESTI 1662820
ACS RAPID FRUMOSII NEBUNI AI GIULESTIULUI 1561819
SC FC METALOGLOBUS SA 2 1661919
ACS UNIREA POLITEHNICA 16511016
AFC RAPID 1643915
ACS POWER TEAM 1533912
AS ROMPRIM 1611144
ACS ELECTRICA 1600150

VREI SA FII PARTE DIN CLUB?

Progresul 05 Bucuresti

1660

Progresul Bucuresti 2005 este un club de fotbal bazat pe valori ce stau la baza unei viziuni: educatie, respect, disciplina si seriozitate.

INSTAGRAM

https://www.instagram.com/p/BV1p4kcBjBY/https://www.instagram.com/p/BGWYH9kRo3j/https://www.instagram.com/p/BGWYEjYxo3b/https://www.instagram.com/p/BGWVXMIxoyL/https://www.instagram.com/p/BGWVVspxoyI/https://www.instagram.com/p/BGWVUfwRoyD/https://www.instagram.com/p/BGWVS-sRoyC/https://www.instagram.com/p/BGWVPOVxox_/

Calendar

December 2019
M T W T F S S
« Nov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

RECENT POSTS

All contents © copyright CS Progresul Bucuresti. All rights reserved.